Kredi Başvurusu

Banka kredi başvurusu işlemi ile ilgili bilgiler ve kredi başvuru işlem süreçlerinde karşılaşacaklarınız hakkında bilgi paylaşılmaktadır.

İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası müşterilerine özel kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor, 1-60 ay arasında dilediğiniz vadede İhtiyaç kredisi almak için isterseniz İş bankası şubesine uğrayarak, isterseniz İnternet Şubesinden, netmatiklerden veya telefon Şubesinden başvurabilirsiniz.

Hayalini kurduğunuz yada istediğiniz şey ne olursa olsun İş Bankası dileklerinizi yerine getirebilmek için sizlere sunduğu kredi ürünleri ile yanınızda. İş bankası Kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirirken ihtiyacınız; cep telefonu, bilgisayar, tatil... sadece ne istediğinize karar verini bankanız yanınızda olacaktır. Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm kredi ürünlerini kontrol ediniz ve faiz oranlarını karşılaştırmayı unutmayınız.

İş Bankası kredi başvuru işleminizi gerçekleştirdikten sonra başvuru takibinizi yapabilmek için telefon bankacılığı aracılığı ile yada internetten sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.Masraf Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Güncelleme Tarihi
1 - 60 Ay Vadeli Krediler İstihbarat Ücreti 1250 TL % 1     13.12.2012 15:47
1 - 60 Ay Vade Faiz Oranı   % 1.40   % 1.40 13.12.2012 15:47
Finansbank Kredi Başvurusu

Yorum Yap