Kredi Başvurusu

Banka kredi başvurusu işlemi ile ilgili bilgiler ve kredi başvuru işlem süreçlerinde karşılaşacaklarınız hakkında bilgi paylaşılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yqpı Kredi'de bayramlar bitmek bilmiyor. Kredi kampanyaları ile bayram kredilerini aratmayan hizmetler sunan Yapı Kredi Bankası müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

İster ayda sadece %0.54’ten başlayan faiz oranlarıyla, ister faizsiz peşin komisyonlu, isterseniz masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi alın, cebinizde yüzünüz de gülsün.

Bir diğer bilginiz olması gereken konu ise kredi kullandığınız süre boyunca adınıza hayat sigortası yaptırılmasıdır. Yapı Kredi kredi başvurusu yaparken kredi için gerekli evrakları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kredi kullanacak kişiye ait nüfus cüzdanı fotokopisi
Kredi kullanacak kişinin gelir belgesi
Serbest meslek sahibi ise vergi levhasının fotokopisi
Emekli ise maaş cüzdanının fotokopisi
Son 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh ya da son 3 aylık fatura

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu yaptıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde değerlendirerek sizi başvuru sonucunuz hakkında bilgi verilmektedir.

Yapı Kredi Bankası kredi Oranları ile birlikte banka özelinde "Masraf Bilgileri, Vade Seçenekleri" gibi detaylarıyla inceleyebilirsinizKredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Toplam Masraf Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 12 ay 0,54% 304 TL 1,65% 19,76% 434 TL
6.000 TL 36 ay 0,79% 449 TL 1,40% 16,86% 198 TL

Bir dip not iletecek olursak Yapı Kredi Baknası kredi hizmeti için grup hayat sigortası (30 yaş için), kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler dahil edilmiştir. Ayrıca aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi ve fon dahil edilmiştir. Tüm bunlar ile birlikte açıkçası en önemli konu bu , Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranını, dosya masrafını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutacağını lütfen unutmayınız..

ING Bank Kredi Başvurusu

Yorum Yap